In de tweede wedstrijd van de play-downs is Berlaar met 5-2 gaan verliezen bij Caj-Mir.
Onze ploeg trad aan zonder Closset. "Met A2 (Chinees) en A4 (Rogiers) hebben zij op papier de sterkste ploeg die voor ons zeker op verplaatsing niet te kloppen is, en we gingen er vanuit dat ze zeker de tweede match van de play-downs op hun sterkst zouden spelen", verduidelijk coach Werner Van den Broeck.
Maar vrijdag bleek dat hun Chinees niet kon. Lauren Enghien bleek dan weer ziek aan de match te moeten beginnen en moest na één bal de wedstrijd staken. Tom Van Schil verloor de eerste wedstrijd nipt tegen Allegro nadat hij twee keer een ruime voorsprong uit handen had gegeven.
"Dan zag het er al heel slecht uit. Ook de dubbel werd nipt verloren. Tom en Florent Lamoque wonnen nadien van ex-A-speler Utilla, maar dat bracht geen zoden aan de dijk. In de laatste match verloor Flo nog van Rogiers na een goede match met twee nipte sets", aldus Werner.
Zo werd de eindstand 5-2 in het voordeel van de thuisploeg. De volgende thuiswedstrijd van onze jongens vindt plaats op dinsdag 21 februari tegen Vervia (verplaatste match van donderdag 16 februari).