In de play-downs van Superdivisie is Dylan Berlaar met 6-0 gaan verliezen in Vedrinamur.
De wedstrijd kondigde zich als loodzwaar aan, en dat werd bewaarheid. De thuisploeg trad aan met Frederic Sonnet (A10 - archiefbeeld); Florent Lambiet (A18) en Gregory Obert (A20).
Nooit kon Berlaar een echte vuist maken. Eerst verloor Florent Lamoque met 3-1 van Sonnet, daarna verloor Tom Van Schil met 3-0 van Obert en daarna verloor van Lamiet, ook met 3-0.
Daarna ging de thuisploeg verder op dat elan. Eerst verloor Tom nog van Sonnet met 3-0, dezelfde cijfers volgden voor Florent tegen Lambiet. Tot slot maakte Lauren er nog een spannende wedstrijd van tegen Obert, maar uiteindelijk kraakte de Waal niet en won hij met 3-2.
Op 9 maart komt Vedrinamur naar Berlaar afgezakt. Eerst gaan onze jongens op 3 maart nog wel langs in Diest.